Kázání a vyučování

Kázání

Ježíš prohlásil, že Boží slovo je pravda (Jan 17,17) a právě tato pravda Božího slova vysvobodí toho, kdo ji pozná (Jan 8,31-32). Nedostatek poznání člověka v životě okrádá o požehnání (Ozeáš 4,6). Proto je zde vyučovací služba pastorů Kozohorských a dalších služebníků z jejich okolí. 

V minulosti se prostřednictvím Služby triumfální víry rozšířily po celém národě tisíce nosičů s vyučováním Miloše a Marcely Kozohorských a mnozí tak přijali zjevení a duchovní světlo, které trvale pozitivně ovlivnilo jejich život. Dnes, kdy se k lidem většina informací dostává prostřednictvím internetu, poskytujeme všechna současná kázání a vyučování zdarma online. 

Jednotlivá kázání jsou postupně přidávána na náš YOUTUBE kanál. Nejsnazší způsob, jak dostávat pravidelné informace o nově zveřejněných nahrávkách, je přidat si odběr s upozorněním na novinky z tohoto kanálu.

Posvěť je v pravdě; tvé slovo je pravda.

playlisty kázání z posledních 3 let

Playlist kázání, rok 2024

Playlist kázání, rok 2023

Playlist kázání, rok 2022

VYUČOVÁNÍ

Níže odkazujeme na nejdůležitější vyučování dle jednotlivých témat. Pokud jde o historické záznamy, nadále budeme postupně zveřejňovat ty nejzásadnější tituly mnoha vyučovacích kompletů, stejně jako ta nejdůležitější z několika tisíc zaznamenaných jednotlivých kázání. 

POZNANÁ A PŘIJATÁ PRAVDA VYSVOBOZUJE